Планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності (нежитлових приміщень), розміщення тимчасових споруд, розміщення рекламних засобів

Планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності (нежитлових приміщень), розміщення тимчасових споруд.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 28, 2024, 15:44 (EEST)
Створено Вересень 23, 2021, 17:04 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 9d090169-69b3-424a-86db-3eb47548681f
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України “Про оренду державного та комунального майна”, Закон України “Про рекламу”, постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 52, ст. 2817), Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності”, наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 р.оку за № 1330/20068
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Матвіюк Михайло Анатолійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи viddil_mayna@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).