Перелік об’єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду)

ПЕРЕЛІК НЕРУХОМОГО МАЙНА ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЛУЦЬКА, ЯКЕ ПЕРЕБУВАЄ В ОРЕНДІ ЧИ ІНШОМУ ПРАВІ КОРИСТУВАННЯ

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 27, 2023, 09:53 (EET)
Створено Вересень 23, 2021, 17:02 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних ca9188c5-529a-45ef-b5be-6490687bfc16
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Бондар Валентин Васильович
Адреса електронної пошти відповідальної особи viddil_mayna@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).