Відомості про лікарські засоби/препарати, придбані за бюджетні кошти, відомості про розподілення таких ліків між закладами охорони здоров’я та їх залишки в кожному з них

Таблиця містить відомості про залишки лікарських засобів/препаратів, придбаних за бюджетні кошти. Назви полів: ua_edr-Код ЄДРПОУ закладу охорони здоров’я; hospital_name-Назва закладу охорони здоров’я; drug_balance_data-Дата, на яку подається залишок лікарських засобів; drug_tnn_name-Торгівельна назва лікарського засобу; drug_form-Форма випуску лікарського засобу; drug_unit-Одиниця виміру лікарського засобу; drug_count-Кількість (залишок) лікарського засобу; drug_category-Категорія призначення.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Липень 12, 2024, 09:51 (EEST)
Створено Вересень 27, 2021, 09:43 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних b117bb95-7dab-4569-a7cf-0b117b3244ab
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації пункт 3 ПОЛОЖЕННЯ про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого Постановою КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Смольянинов Андрій Сергійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи sas@lmkl.lutsk.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).