Дані про медичне обладнання КП "Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади"

Облік медичного обладнання як основних засобів ведеться відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затвердженого Наказом Мінфіну України від 27.04.2000 № 92. Інвентаризація обладнання проводиться відповідно до вимог Положення, затвердженого Наказом Мінфіну України від 02.09.2014 № 879. До інвентаризаційного опису вносяться відомості про найменування, інвентарний номер, заводський номер (у разі його наявності), рік випуску, первісну (переоцінену) вартість, суму зносу, строк корисного використання та інші відомості.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Квітень 9, 2024, 14:40 (EEST)
Створено Лютий 15, 2022, 09:13 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних ed260f19-d12f-467e-8661-a1c95aab11ae
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження міського голови від 11.07.2019 № 294 "Про відкриті дані Луцької міської ради"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Тимощук Сергій Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи reabilitatsia_lutsk@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).