Інформація про організаційну структуру КП "МЦР УБД ЛМТГ"

Організаційна структура затверджується управлінським документом, що відповідає уніфікованій формі “Структура і штатна чисельність” Державного класифікатора управлінської документації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Квітень 9, 2024, 14:39 (EEST)
Створено Січень 25, 2022, 15:30 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 0c39285d-b20d-4b2f-a2aa-813f76b7a927
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації розпорядження міського голови від 11.07.2019 № 294 "Про відкриті дані Луцької міської ради"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Тимощук Сергій Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи reabilitatsia_lutsk@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).