Дані про видані дозволи на порушення об’єктів благоустрою

Дані про видані дозволи на порушення об’єктів благоустрою

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Липень 5, 2024, 09:03 (EEST)
Створено Вересень 23, 2021, 17:24 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 9addc967-2458-44cc-8e91-7a9d7e181705
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про благоустрій населених пунктів”, постанова Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 870 “Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Денисюк Віктор Володимирович
Адреса електронної пошти відповідальної особи vmd.lmr2@gmail.com

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).