Дані про розташування захисних споруд цивільного захисту комунальної власності

В набір включені всі захисні споруди цивільного захисту, які розташовані на території Луцької міської територіальної громади

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 10, 2024, 09:11 (EEST)
Створено Грудень 3, 2021, 14:48 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних a5fc825f-3c8b-4db2-9026-2d22fedd7917
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Сапожніков Дмитро Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи uns@lutskrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).